V inteligentnej domácnosti sa nespotíte

V inteligentnej domácnosti sa nespotíte
V inteligentnej domácnosti sa nespotíte (zdroj: komerčný článok)

Ako ste každoročne pripravení na leto vy? Nakupujete bazény a ventilátory na poslednú chvíľu, keď sa aj ich ceny začínajú pomaly dvíhať, alebo myslíte múdro vopred a klimatizovanie obydlia riešite ešte skôr, ako sa teploty vyšplhajú nad tridsiatky?

Vychlaďte si domov inteligentným spôsobom

Elegantne prechádzame zo zimy rovno do leta. Hranice medzi štyrmi ročnými obdobiami sa postupne stierajú, a tak buď hromžíme na chlad, alebo na neskutočné teplo. Jeden by nám nevyhovel, preto je dobré užiť si ideálnu teplotu aspoň doma. V zime si miesto mikiny a dvoch párov ponožiek nastaviť klimatizáciu alebo termostat na príjemnú teplotu, v lete zasa vzduch schladiť tak, aby sme sa dokázali cez deň venovať bežným činnostiam a po nociach sa kvalitne vyspať, je možné aj vďaka inteligentným technológiám. Na mysli máme šikovnú riadiacu jednotku, ktorá s inteligentnými spotrebičmi komunikuje na diaľku prostredníctvom wi-fi a vášho mobilu. A tak sa stane, že jediným kliknutím prsta skontrolujete teplotu v domácnosti a prispôsobíte si ju na želanie, nech ste kdekoľvek, nielen doma, ale aj v práci či na ceste domov. Len čo prekročíte prah dverí, privíta vás váš osobný raj.

Inteligentné spotrebiče vám prinesú radosť z bývania

Poznáte ten pocit, keď ráno vstanete a odvšadiaľ sa hrnú správy o tropickom dni? Vy ale ostávate v pohode, pretože viete, že sa na svoju inteligentnú domácnosť môžete spoľahnúť. Naprogramujte si, kedy sa majú rolety spustiť alebo dvihnúť, aby vám slnečné lúče zbytočne nepálili na okenné sklá, kedy má klimatizácia začať chladiť a automatické zavlažovanie poliať vyprahnutú záhradku. Buďte informovaní o všetkom, čo sa u vás doma deje, vďaka chytrým senzorom a detektorom, ovládajte inteligentné spotrebiče pomocou aplikácie v mobile, sledujte spotrebu energií a staňte sa pánmi situácie. Už vás doma nič neprekvapí, ani keď sa najbližšie bude chcieť príroda odplatiť za všetko, čo sme jej za celé generácie napáchali, u seba doma nájdete vždy tú najlepšiu klímu.

Komerčný článok